کاشان
03155441700
جلسه هم اندیشی جمعی از موسسات وسازمان های مردم نهاد کاشان

جلسه هم اندیشی جمعی از موسسات وسازمان های مردم نهاد کاشان

برگزاری جلسه هم اندیشی جمعی از موسسات وسازمان های مردم نهاد کاشان

این جلسه در روز شنبه 22 خردادماه به میزبانی اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با هدف تشکیل سامانه و بانک اطلاعاتی جامع به منظور هماهنگی و هم افزایی موسسات در خدمات و اهداف که دارند برگزار گردید.
از مهمترین تصمیمات اتخاذ شده پیگیری جلسه ای با مسئولین شهرستان در فرمانداری کاشان بود که بدین منظور جناب نوابی مسئول سازمان ها موسسات مردم نهاد پیگیر این خواهد بود.
همچنین با توجه به مطالب و گزارشات ارائه شده توسط برادر حسین آرامش در خصوص سایت جمعیت جهادی کاشان به عنوان نمونه و پایلوت از این ظرفیت نیز بهره برداری شود.
در این جلسه سرکار خانم دکتر عطوف ریاست اداره سازمان های مردم نهاد دانشگاه که میزبان و پیگیر اصلی این جلسه بودند مطالبی در راستای هم افزایی و هماهنگی موسسات ارائه نمودند که مقرر گردید فیلم نمونه سایت پیشنهادی به جمعیت جهادی ارائه گردد تا پیگیری طراحی تا جلسات بعدی صورت پذیرد.
در این جلسه سرکار خانم متقی از اداره بهزیستی ،جناب مقداد نوابی از فرمانداری جناب سخامنش از موسسه خیریه نهر اوران نخل کاشان،جناب خسرو اعتماد وبرادر احمدیان به عنوان نمایندگان سازمان ها وموسسات خیریه کاشان جناب برنا موسسه امدادگران عاشورا سرکار خانم رسولزاده و نماینده موسسه آدم و جمعی دیگر از موسسات در سالن جلسات دانشگاه علوم پزسکی کاشان برگزار گردید .

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *