کاشان
03155441700
داشتن برنامه مطالعاتی محله ای اولویت قرارگاه های جهادی است.

داشتن برنامه مطالعاتی محله ای اولویت قرارگاه های جهادی است.

جلسه هم اندیشی مدیران قرارگاه های جهادی وخدمات اجتماعی به همراه جمعی از موسسات و کانون های فرهنگی کاشان با حضور حاج حسین یکتامسئول جمعیت امام رضایی هابرگزار گردید .

این جلسه صمیمی در روز پنج شنبه 1400/4/3با حضور 40مجموعه و موسسه فعال در عرصه های جهادی فرهنگی وخدمت رسانی به میزبانی جمعیت جهادی وخدمات اجتماعی کاشان برگزارگردید.

در ابتدای جلسه فرمانده سپاه کاشان ضمن خیر مقدم به میهمانان و میهمان ویژه مراسم از عملکرد همه گروه ها و نهاد های فعال در دوسال گذشته که خدمات شایانی را برای مردم داشته اند تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه مدیر جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان برادر حسین آرامش گزارشی از عملکرد جمعیت و شیوه فعالیت 20 قرارگاه که در سطح شهرستان فعال هستند را ارائه نمودند.آرامش مهمترین اولویت های جمعیت جهادی وخدنات اجتماعی کاشان را در 5 حوزه خدمت رسانی، اشتغال زایی، خانواده، بهداشت و سلامت و رسانه عنوان نمودند.

در ادامه حاج حسین یکتا ضمن تشکر از همه نکاتی را به منظور اجرای دقیق وهدفمند برنامه ها ارائه نمودند.ایشان اولویت قرارگاه های جهادی را داشتن برنامه مطالعاتی و رصد آسیب های اجتماعی به صورت محله محور دانسته و داشتن پرونده اجتماعی از ولی نعمتان را به صورت محله به محله ما برای اجرای برنامه های هدفمند موثر و لازم دانستند. همچنین ایشان معتقد بودند که کار اجتماعی بایستی به صورت دائمی برنامه ریزی شود و برنامه های مقطعی اثرات کوتاه در بر دارند. داشتن رسانه قوی وارائه گزارش های موثر به مردم وخیرین از مواردی بود که گروهای و موسسات جهادی کمتر به آن توجه دارند در حالی که توجه به این مهم میتواند در جذب سرمایه کمک قابل توجهی داشته باشد. در خاتمه این برنامه ضمن گرفتن عکس یادگاری با مدیران قرارگاه ها وموسسات از قرارگاه جهاری وخدمات اجتماعی حضرت علی اکبر(ع) بازدید نمودند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *