کاشان
03155441700
۱۱۰هزار پرس اطعام غدیر میان نیازمندان کاشانی توزیع شد

۱۱۰هزار پرس اطعام غدیر میان نیازمندان کاشانی توزیع شد

فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به اجرای پانزدهمین مرحله اجرای رزمایش کمک مومنانه گفت: ۱۱۰هزار پرس اطعام غدیر میان نیازمندان کاشانی توزیع شد.

سرهنگ کریم اکبری  ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان و غدیر اظهار داشت: به مناسبت این ایام فرخنده و به همت قرارگاه‌های جهادی، هیئات مذهبی، موسسات و نهادهای مختلف همانند سال‌های گذشته توفیق شد امسال 110هزار پرس غذای گرم تهیه و میان تمامی نیازمندان توزیع شد. این غذاها در دو نوبت با تاسی از ائمه معصوم(ع) سنت حسنه اطعام غدیر را پیگیری شد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و با توجه به تداوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کاشان در روز عید غدیر نیز یک هزار و 400 بسته غذایی تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه شهرستان کاشان با بیان اینکه از این طریق بخشی از کمک خیران را به نیازمندان و ولی نعمتان خود در این شهرستان قرار می دهیم، ابراز داشت: رزمایش کمک مومنانه بر اساس تاسی به سنت حسنه در مناسبت‌های ویژه ادامه دارد و با کمک خیران این موضوع ادامه دارد.

وی با بیان اینکه خیران و آحاد شهروندان کاشانی می‌توانند در زمینه کمک به رزمایش کمک مومنانه از مسیرهای اعلامی کمک‌های نقدی خود را واریز کنند، گفت: رزمایش کمک مومنانه به فرمان رهبر معظم انقلاب آغاز شد و با شیوع ویروس کرونا این رزمایش در اقصی نقاط کشور تداوم دارد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *